Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Hakkımızda

Maraş Araç Kiralama, 2006 yılında Kahramanmaraş’ta kurulmuş olup, araç kiralama sektöründe güvenilir ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığı ve bu alandaki tecrübesiyle Kahramanmaraş'ta araç kiralama sektörüne yön veren öncü firmalardandır.

Her yıl son model araçlarıyla vermiş olduğumuz araç kiralama sektö güven, saygı ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden günün getirmiş olduğu ekonomik şartlar doğrultusunda en uygun fiyat kalitesi ile hizmet vermektedir. Uzun yılların verdiği deneyim ile oto kiralama, şoförlü rent a car, filo kiralama, uzun dönem rent a car, ekonomik rent a car, şoförlü transfer hizmeti, havaalanında misafir karşılama ve araç temin etme konularında kısa bir süre içinde çözüm üreten ve uygulayan bir firma olma özelliğine sahibiz. Geçmişten geleceğe yükselen değerlerimiz ve hizmet anlayışımız ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Maraş Araç Kiralama, başarısını tecrübeyle müşteri memnuniyetini birleştirmesinden almaktadır. Maraş Araç Kiralama olarak en önemli kazancımız güven dolu müşterilerimizdir, biliyoruz ki memnun kalmış müşterilerimiz en önemli kazancımız ve en değerli referansımızdır.